Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entoni1989

    tag

    válasz Faterkam #1957 üzenetére

    Csere történt plusz fizettem rá neki, minden pontos volt és amit én adtam neki információt, én minden apró részletről tájékoztattam, a tartozékon lévő karcokról részletesen képet küldtem, tájékoztattam, hogy számla nincs csak gari jegy hozzá, szóval semmi zsákbamacska nem volt, mindent tudott, igaz most nekem jött azzal, hogy átvágtam mert nem is 2 hanem 1 év gari van a telóra, igaz felvilágosítottam, de személyesen is elmondtam, hogy a 2 évhez be kell regisztrálni és utána kiterjesztődik a garancia (Samsung Galaxy S7 Edge). Igaz felajánlotta a vissza cserét, csak hát pofátlan mód, hogy én utazzak megint fel érte, nos ez nekem 5000 ft-ba kerülne + szabadnap kivétel és fél napi vonatozás. Szerintem ez nem tőlem volna elvárt, hogy átvág és még én utazzak megint saját számlámra. Felajánlottam neki, hogy akkor fizesse ki a magyar billentyűzet árát, mert legjobban engem ez sérelmez, hogy egy külfüldi gépet vettem amit magyarnak hittem és hát amivel ő takarózik, hogy senki se mondta, hogy magyar. Vicces, hogy ez olyan jelentéktelen információ lenne amit nem kellene tudatni, hogy magyar-e vagy sem. És akkor itt még eltekintettem volna attól, hogy a garanciával segget törölhetek, mivel a hülye is látja, hogy számtalanszor szét volt már szedve és a makulátlan állapot sem azt takarja aminek beállította. Nah de szóval visszatérve erre, hogy mondtam neki legalább a billentyűzet árát térítse vissza amibe nekem ez kerülni fog, hogy magyar legyen 31 ezer forint, erre felháborodottan azt írta hogy mit képzelek én magamról, hogy pénzt akarok tőle kicsalni és hogy nem fog fizetni és ha vissza akarom cserélni menjek el hozzá...

Új hozzászólás Aktív témák