Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz nyogo83 #90644 üzenetére

    :D Teljesen másik kávéház. 30 ló, 16" kerekek, tol, mint egy mozdony. Ma a bruttóba munkábajárási idő volt annyi, mint a BWS-sel a nettó. Ugyanúgy 30 perc, de ebbe belefért otthon még indulás előtt a WC, egy pohár víz, hogy felöltözök, stb. Konkrétan kaputól kapuig szerintem 20 percen belül voltam. Észnél kell lenni, mert van benne erő és csábít is. Gyorsításkor elkönnyül az eleje, nagy gázzal nem szabad kikanyarodni a mellékutcából.

    A lassú manővert szokni kell, motorfékkel lassulva 20 km/h-nál old a kuplung és szabadon gurul. A stabil gáz, stabil fék használatát meg kell tanulni. Az A jogsi oktatáson nem volt rá szükségem, anélkül is ment minden.

    Még az új gumikat várom és egy alapszerviz kell, ez egyszerre fog megtörténni.
    Úgy számoltam, hogy fogyasztásban nem nyertem vele, mondjuk, nem is a takarékosság jegyben telt a múlt hét. :U Lényegesen kisebb gyorsulás elég az autók közlekedésben.

    A BWS 72 kg, ez meg 170 kg. Markáns különbség, de menet közben már nem veszem észre. Inkább toláskor, nameg megszoktam a BWS-nél, hogy sztenderre állítva forgatom irányba. Viszont visszaülni a BWS-re nem akaródzik. Az SH-val eszembe se jut kimenni a külső sávba, a BWS-sel eszembe se jut bemenni a belsőbe.

    A tükrökkel ugyan nem látok magam mögé, de kellően szélesen látok oldalra. Ilyen szempontból jobb a BWS-től. A műszeregység jobban kiesik a periférikus látásomból, lejjebb kell néznem, nem tudok az útra és a műszeregységre is figyelni. Az indexrelé nem kattog, hiányzik. Az üléspozíció kényelmes, de a lábtér nincs olyan hosszú, mint a BWS-en. A BWS-en egy félhold alakú, az SH-n viszont elöl nem konvex, hanem konkáv az ív és nem tudom egymás mellé tenni a lábfejem. Plexi nincs, de derék alatt jobb a szélvédelem, de a térdem így is kapott a szombati kis esőből.

    Az ülés alatti csomagtartó szart sem ér. Pár alapvető dolog (eü-csomag, lánc, útmutató, szerszámkészlet, üléstakaró) mellett talán a térdvédő és egy pár kesztyű elfér benne. A hátsó doboz ér valamit, de a konzol elvileg csak 3 kg-ig terhelhető, hiába írják, hogy a doboz 9 kilós. A megszokott hátizsákom széles a dobozhoz, eggyel kisebbet kell hordjak, amiből vastagságra kettő is elférne.
    Majd egy robogós tanfolyamra befizetek.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák