Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    Topikgazda

    válasz FeniX- #79886 üzenetére

    Ezt már kifejtettem valamikor tavasszal én is itt hosszabban, hogy mi a véleményem erről az integetésről meg magáról a nagy motoros összetartozásról. :)

    Vizsga: Unokaöcsém 2016-ban rakta le az A korlátlant. Nem egész 2 hónap alatt megvolt, és 98 ezer volt a vége. A Fővárosiaknak már akkor hihetetlen volt ez az összeg és idő amikor ezt leírtam talán itt. Az oktató megmondta (aki maga volt az iskolavezető is) kerek-perec, hogy rajta nem fog múlni, akár heti 2-3 alkalommal is mehet majd vezetni. És ha nem balf@szoskodik, akkor az összeg sem fog változni. Így is lett. Annak idején én is hozzájártam A korlátlanra, és nálam is hasonló idő alatt megvolt.
    Mindig ámulok azon, hogy Budapesten és annak közvetlen vonzáskörzetében milyen nehezen és drágán mennek a dolgok. Pedig én sem falun lakom, itt Esztergom környéke azért igencsak iparosodott résznek számít országos szinten is, tehát pl a lakosság létszáma sem nevezhető gyérnek. Persze nyilvánvaló, hogy így is más világ mint a főváros.
    De itt nálunk azért úgy érzem, hogy jobban mennek az ilyen dolgok.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák