Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz Demo07 #40567 üzenetére

    Nem rossz az a lidar, ha.
    És ez itt most egy nagy HA.
    Korábban a filamentek gyári paraméterei alapján állítottam be a nyomtatási hőmérsékletet. A tárgyak elég pontosan mérethelyesek voltak és a 0.1 mm-re lévő karimát (vagy szoknyát? mindig keverem) is olyan szépen le lehetett szedni, mint még soha. Tényleg csak éppen hozzáért a tárgyhoz.
    Aztán jöttek a tapadási gondok és ennek a kiküszöbölésére az itteni tanácsok alapján megemeltem a hőfokokat. A pontosságot nem mértem, mert mostanában nem volt olyan lényeges, viszont a karima egy részét már úgy kell levágnom. De legalább letapadt.

  • Direct1

    friss újonc

    válasz Demo07 #40567 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy p.l a lidar rendszert mukodesre birni egy alaplap csere utan akar bambu akar creality k1 max. Bar gondolom a bambun nem nagyon van mit fejlesztgetni ezen a teren.
    Egyebkent a bltouch vagy klicky probe szerintem is eleg, max kicsit lassabb, de ugyse kell mindig es ott az adaptive mesh a klipperben.

    Jelenleg ender 5 van ZeroG moddal hydra nelkul. Szoval minden megvan ami kell, csak nagyobb linearis sinek kellenek es hosszabb szijak max egy ket dolgot urjanyomtatni ha kulonbozik. A hydrat megakartam csinalni, mert borzalmas a gyari bed es a mechanikaja is. Ez viszonylag nagyobb osszeg lenne es max 277x277 lenne a bed. Ezert jott, hogy akkor ender 5 plus, dual z gyarilag, ahogy latom a tapasztalatokat es a gyari allapotban levo nyomtatasokat egesz jol neznek ki. Igy nem kellene a hydrat meglepni. Nekem is az lenne mint neked hogy minden menne at a sima 5osbol csak a gyari bed maradna.
    Vagy marad, hogy veszek profilokat, tapot + hydra mod... Vagy Voron
    Bar lehet ez az utolso ket verzio a legjobb belegondolva... Osszegbe nem nagy kulonbseg es akkor nem egy gyari bed-es enderem van

Új hozzászólás Aktív témák