Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz AiRLAC #63768 üzenetére

    Ez lenne a terv, vagy OMV-zek, vagy kézileg összetákolom Debian alatt jóra, ez megy simán, jön rá egy Kodi és kész. (Vagy eleve Kodi-s rendszert teszek rá, az is Debian alapú, de az OMV is meg a Volumio is) :D

    Igazából évekig volt vegyes raid-em 3x2TB HDD-vel anno, md0 raid1 családi fotókra (2 vinyó, a harmadik nem volt a tömb tagja, hanem különálló partíció, így logikai hiba esetén is védve voltam saját hülyeségemtől), md1 raid5 maradékra, aztán bontottam, nem kellett a NAS gép, most meg de, mégis. Soha többé nem bontok NAS-t :)

    Én WD-kkel szívtam, de hogy hogy a fenébe, nem tudom. Mindenki imádja őket, alólam meg kihalt lassulva-betegeskedve egy 2TB Green, előtte 2db (!) 640-es Caviar Black, havernál szintén egy 640-es Caviar Black, végül meg alólam egy Blue... pfuhhh. Fázom tőle. De valszeg csak szar kezelés volt (boltban), vagy szar szériák. Tökugyanabban a lapban, táppal (FSP) mentek az utódaik is, a Seagate-ek, én azóta mást nem veszek. Ma már töknyolc mit veszünk amúgy, szvsz, ezek inkább csak érzelmileg determinálnak. Ahogy írtad, van jó és szar széria mindenhol, aztán vagy kifogod, vagy megúszod.

    Köszi a véleményt. :R

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák