Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Tikakukac #41364 üzenetére

    Ha kell a sebesség és az 5 év garancia, de nem akarod, hogy olyan hangos legyen, akkor nézz körül az RE HDD-k körül (legdrágább). Nekem anno volt több ilyen a gépemben és az nem volt olyan hangos. Nem ma volt, de ha az lett volna, akkor nem lett volna olyan sokáig. Ez a Black hangos, de majd lehet beleteszem egy Nexus Drive-A-Way-ba és egy jobban szigetelő házba (amúgy is cserélem a Fractal házam, mert meguntam :) ).

    Kérdés: ha egy gyors WD Black-t beleteszek egy Nexus Drive-A-Way-ba, ami nagyon nem mai termék, akkor ez nem fog csorbítani a sebességen? Nem tudom, de lehet, hogy ez még SATAII-es ráadásul. Tudom, hogy a SATAII olyan 280 MB/s-ig stabil és ez annyit nem is tud, de talán okozhat lassulást, hogy nem közvetlenül az alaplapra csatlakozik a HDD. Vagy egyéb. Most csak találgatok, ezért is kérdezem. Szerintetek? Ti beletennétek? Hardverker-nél nem olyan drága, de csak csúnya fehérben elérhető. Nexus honlapján pedig már nincs is. A Scythe Himuro pedig úgy látom nem olyan jól hangszigetel, mint a Nexus, de ezt csak ránézésre mondtam. Árban is +50%, de csak egyszer kell megvenni és egyszerre csak egy HDD van a gépemben.

Új hozzászólás Aktív témák