Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hannibhál

    őstag

    válasz rooland #91376 üzenetére

    Nekem a gigabyte windforce 2x oc verziójú 1060 3gb-os van. Én személy szerint elégedett voltam vele, hangja nem volt sok, annyi volt hogy a ventillátor szabályozást kicsit át kellett hangolnom ms afterburnerbe, mert 70-75%-nál számomra idegesítő hangot adott. Azóta lecseréltem a gyári hűtést egy arctic accelero xtreme IV 280x edition-re, amivel szinte teljesen hangtalan lett. Viszont ezt csak azért léptem meg mert jó árba be tudtam szerezni szvsz magát ezt a gigabyte hűtést ha nem teljes csendre vágysz, akkor tudom ajánlani. Viszont az egyik legjobb hűtés ami van most 1060asra ha jól tudom az msi gaming, azt nagyon szokták dícsérni, én is azt vettem volna csak amikor én vásároltam az egy 10essel drágább volt mint a giga :(
    árakról nem tudok mit mondani, a rendszered ha húzod a procid, akkor elég lesz(mondjuk bf1-ezni inkább ne, az az én procimat is 80-90%-ban kihajtotta) fullhdra is.

    [ Szerkesztve ]

    Gépelés nem az erősségemasdsdk

  • sakal83

    addikt

    válasz rooland #91376 üzenetére

    Ez jó kérdés.

    Rá lehet fogni, hogy itt a karácsony és a magyar kereskedők lehúzását láthatjuk, de

    - jelentősen drágult mind a dollár, mind az euro a forinthoz képest! 5-10%!
    - valamint megnéztem a kinti árakat (német) és ott is szép kis áremelkedés volt (karácsony, dollár árfolyam együtt (már majdnem paritásban vannak)

    Én azt mondom, hogy, ha van egy jóáras (70k alatt) akkor vigyed és fuss vele, ha nincs akkor adj esélyt a januárnak, de lehet hogy felesleges lesz sajnos

    A procid elég hozz, ha felhúzod 4.2Ghz-re

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák