Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz TechN7ne #35372 üzenetére

    Szia!Már megrendeltem :U Légyszi adj tanácsot/szakvéleményt,mert tiszta ideg vagyok... :((( Ebbe a meglévő konfigomba tenném át....sajna most semmi másra nem tudok költeni a PC-ben,szóval ezzel a konfiggal kéne hogy elmuzsikáljon.....gyakorlatilag "csak"az 1.4-es HDMI kimenete miatt kellett cserélnem,mert azóta van egy aktiv 3D-s TV-m a PC-re kötve,és a régi videokarin 1.3 HDMI volt,amin nem ment ki a 3D.....játszani egyáltalán nem multizom,viszonylag szolidabb játékok vannak fenn (MassEffect3, F1 2012, BF3 )és csak singleplayert tolom pl BF3-ban is.....elsődleges szempont nálam a 3D kép átvitele volt....és full HD tartalmak (.mkv, BD25 , BD253D)lejátszása, a Full HD 3D-s TV-re.....itt szinte mindenki azt ajánlotta a HD7770 még belemehet max....Kérlek nyugtass meg, hogy nem dobtam ki 30 k-t az ablakon,mert nem lesz jó - mert t.k.n szúrom magam...az oké, hogy nyilván nem lesz kihajtva a VGA....mert kevés neki a proci.....de azért ami eddig agépemen volt (emlitett játékok) ,full HD filmek, gond nélkül elmegy vele ,nem? :U

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák