Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz mert_csokis #150769 üzenetére

    A freesyncet nem is néztem de anno írtam,hogy nekem hangszigetelt házam van igaz az nem azt jelenti,hogy teljesen hangtalan viszont a hőt jobban benntartja.Anno azért váltottam ilyen házra mert a régebbi kártyámnak Coil Whine hangja volt és azt akartam tompítani.most egy kicsit gondolkodom vajon milyen lenne e jobban szellőző ház mert ennek pl elől kétoldalt van csak rés,hogy beszívjon valamicske levegőt de ugye vannak olyan házak amik pl elől teljesen lyukacsosak és ott hűvösebb levegőt tud szívni.Csak vajon mennyivel lenne hangosabb minden vagy a jobb szellőzés véget még halkabb is lehetne a rendszer?A másik,megszoktam,hogy ebbe a házba max kis felületi por rakódik be,volt régebben egy cooler master teljesen lyukacsos házam volt benne porfogó is de az jobban porosodott,ezért is paráznék egy szabadabb háztól.Pedig nézegettem egy aránylag jó árú nem rossz minőségű házat.Meg még azon gondolkodtam el vajon a zotac gyárilag milyen pasztával kenheti a kártyán chipet.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák