Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz jokeph #131391 üzenetére

    1995 karácsonyára kaptam az első gépem használtan, általános iskolás harmadikos voltam. 14-es crt, 486sx, talán 4 mega ram, motorháztetős fekvő ház, 80 megás vinyó, kattogós billentyűzet (ha meglenne... nem tudtam hogy menő lesz, halkat akartam hogy anyám ne hallja a másik szobában hogy sokáig játszok).
    '96 májusban csere 100 MHz 486 DX4-re 16 mega rammal.
    Paperboy2, UGH, Mortal Kombat, :D
    Aztán összekuporgattam hangkártyára, hangszóróra meg cd olvasóra hogy tudjak filmet nézni, kicsit megcsúszott és 333CeleronA+32 mega ram lett belőle Trio64V3-mal.
    Kapott egy 3 gigás vinyót mert a Win98 már nem fért el rá :D
    Kaptam hozzá egy VooDoo2-t ajándékba egy ismerőstől.
    Még 128 mega ram mert 32 már kevés volt.
    Aztán kinéztem egy álló házat, bezacskóztam minden alkatrészt, bepakoltam a hátizsákomba, voltam vagy 12-13-14 éves, bebuszoztam szoboszlóról debrecenbe, ismerősé volt a számtechbolt, bemehettem hátra összerakni a házba a gépemet meg az új TNT2 M64 vga-t, közben 14-es crt-n néztük a dolgozókkal valamelyik James Bondot, ez kb 99-2000 körül volt
    Metróból 17-es CRT monitor 12 havi részletre :D
    2002-ben eladtam ezt a gépemet, és egy szörnyű számítógépmentes év következett, 2003 októberre spóroltam rá össze, az első komplett zsír új gépem amit magam válogattam össze és építettem meg a nulláról, Abit NF7, AthlonXP 2500+ Barton, 2x256 DDR, GeForce4 Ti4200, 120HDD (Sulinet), CD író (Sulinet)
    kb ennyi történt 18 éves koromig.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák