Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kender23

    aktív tag

    válasz solfilo #104430 üzenetére

    Sziasztok .

    Cseréltem a lappot , procit és a tápot a gépemben .

    Asus M5A97 R2.0
    FX-6300 + Cooler Master TX3
    Chieftec Smart 500W (GPS-500A8)

    2x4gb Kingston Hyperx 1333mhz megmaradt .

    Jelenleg egy :

    GIGABYTE Radeon RX 550 Gaming OC 2GB GDDR5 128bit PCIe

    Van benne , de szerintem ezt is cserélem .

    40 körül szerintetek milyen kártyát tegyek bele ?

    Legalább 4gb kellene gondolom , esetleg r9-es sorozat ?

    [ Szerkesztve ]

    Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

  • yoeuromail

    tag

    válasz solfilo #104430 üzenetére

    hát én is kételkedve nézem mert általában kicsit több a difi a kettő között kb+10 fps körül

    Nem tudni milyen tesztgéppel csinálják de tuti makulátlan az ilyenek átlagon felüliek nem kell komolyan venni csak viszonyítási alapnak jó de egy átlagos gép nem ilyen sajnos.

    Saját méréseim alapján tudom hogy a multy az jóval alacsonyabbra képes mint a techspot-os makulátlan teszt

    meg a multyban bezavar számos dolog pl:
    milyen szerverre mentél fel
    milyen pályán vagy mert ezek is eltérőek
    milyen op rendszered van hogy milyen régen volt cserélve a windows meg mennyi programot és vírust halmozott fel

    stb...

    (nekem még gyengébb procival i7 4770+1060/3 kombóval elég alacsony 0.1%-os fps-ek voltak szóval voltak laggolások sajna a régi op rendszer meg a felhalmozott sok program és vírus okozta a nagyon alacsony számot AVG: 57, Min : 28, Max: 81, Fps 1%:24, Fps 0.1%:14!!! )
    Újra raktam máris jobb lett :DDD

    A mostani meg másabb vannak rosszabbak meg jobbak is pályafüggő is

    Meg észre vettem minél több dolog települ fel annál rosszabb lesz mert a háttérben egyre több dolog bezavar meg lehet nem túl jó a vírusirtóm se :/

    Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

Új hozzászólás Aktív témák