Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Core2duo6600 #10130 üzenetére

    Az enyém még közvetlenül a gyártótól van, mindenféle közbenső réteg nélkül. A kezdés ugyan az volt nálam is, csak akkor még senki sem foglalkozott vele az országban semmilyen szinten. Volt egy próbálkozás, úgy jutottál hozzá Te.

    [link]

    [link]

    (Letakarva a címzés és a fináncok címkéje van.)

    sunpower: Hivatalosan egyelőre nem igazán oszthatok meg semmit. Nem mintha lett volna vele rossz tapasztalatom, a már korábban írt rasszizmusát leszámítva. Mondjuk a mellé nem próbáltam berakni az E900F-et, szóval nem tudom azzal hogy viselkedett volna. A legfőbb problémám az AVeR MediaCenter volt, számomra alapvető és fontos beállítások hiányoznak belőle. Az AVeRTV meg nem tud DVB-C-t hangolni. Ettől függetlenül jól használható volt, stabilitási problémám semmi nem volt vele, ahogy minőségi sem. A DVB-C hangolást már írtam korábban. Jól összerakott kártya. A sw-rel sincs baj igazából szokás kérdése. Számomra a frontendek minden formában kényelmetlenek, az AMC meg igen erősen távirányítóra optimalizált. Billentyűzettel/egérrel sokszor feleslegesen sok műveletet igényel bizonyos dolgok beállítása. De ez igazából minden frontendre igaz, ugyan ezt tapasztaltam a TotalMedia-val és a WMC-rel is. Nekem ez nem kényelmes.

    Egyébként az analog és a DVB-C-t használtam. Műholdas vételem semmilyen sincs.

Új hozzászólás Aktív témák