Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Soma01 #62945 üzenetére

    Lakótárs nyafog igazából, ő van a leghátsó szobában, de neki meg van jelerősítője. Azért szeretném továbbra is az ajtó fölé rakni, mert ha lesz hangulatom, akkor felrakok oda egy polcot és felmenne oda a NAS is, hogy ne a nappaliban búgjon. Tehát azt mondod, hogy pusztán wifi szempontból ez a Xiaomi jobb választás? Egyébként a kamerák is az ajtótól 1-3 méterre helyezkednének el, így igazából csak egy laptop meg egy telefon miatt nem is raknám a lakás közepére a routert. A routerre HDD kötést el is tudom engedni, általában a kamerákba is lehet rakni sd kártyát, torrentezni meg eddig is jó volt a nas.

    Igen, azt én is látom hogy az 1000-es letöltést nem fogja otthoni eszköz tudni, de a HTPC, NAS hardvere sem hiszem, hogy kipörgetné azt, vagy ha igen, akkor meg a HDD nem tudná. Pusztán azért választottam ezt, mert alig volt különbség az 500-as nethez képest.

    Be kell vallanom eléggé elbizonytalanítottál. Árban nagyon csábító a MI router és elég is lenne a 2 db LAN, pont annyit használok. Tehát inkább ez lenne a javaslatod, mint az ASUS? Bár úgy látom, hogy a kábel része nagyon harmatos:

    Lan port: 2 (10/100 Auto MDI/MDIX)
    WAN port: 1 (10/100 Auto MDI/MDIX)

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák