Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz godjopet #90286 üzenetére

    1.

    "Nem tudom, mi az az AX :)"

    AX=WiFi 6=a legkomolyabb generációs ugrás a WiFi történetében. Magyar nyelvű gyártói leírások - pl.:

    - TP-Link: [link] ,
    - Asus: [link] ,
    - Cisco: [link] .

    2.

    "Nem kell jobb wifi. Főleg nem streamelés alatt." és "Több tévé csatlakozna a routerhez ..." stb. stb.

    Namost nem tudjuk mekkora távolság meg hány falak meg mennyi TV, de az egyéb WiFi klienseket is alapul véve nem baj, ha egy "kicsit jobb WiFi -nk" van - akár csak azáltal, hogy a routerrel egy helyiségben levő TV -t kábelvégre kapjuk. OK, nem akarunk jobb WiFi -t, de szaggatást sem akarunk - nem?

    3.

    "Úgy tűnik, hogy amiket ajánlottál, azokból a legolcsóbb is 45k HUF, a drágábbak meg közel 100k."

    A két legdrágább opció amit ajánlottam - vadonatújan, magyar kisker boltból:

    - AX56U - 33K HUF ( [link] )
    - AX58U - 40K HUF ( [link] )

    ...

    4.

    "Igazából a TP-Link AX20-at nézegettem, úgy tűnt az több mint elég lenne számomra. " ...

    Az újabb TP-Link -ek nem tudnak torrentezni - így az AX20 sem ...

    5.

    "... sokkal inkább 10-20k között ..."

    THEN GOTO (használt) Synology RT1900AC (amit elsőnek ajánlottam - alapul véve a másolási és torrent sebesség igényeket is)

    6.

    "Én távoli kapcsolaton (Teamviewer) keresztül letöltöm neki a gépére a filmet vagy sorozatot amit szeretne, ő meg a lakásban el tudja indítani bármelyik tévéről. Ez lenne a cél."

    Namost akkor lenne egy gép Teamviewer -el? Ez a gép egy PC/laptop? Miért nem ebbe/ehhez rakjuk azt a HDD -t - aztán mehet a virágboltozás 1000 -el ... Ezt a gépet akár távolról tudod is indítani WOL -al (avagy kérésre indítja az illető) illetve természetesen stream -elni a videókat a TV -kre ...

Új hozzászólás Aktív témák