Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz tibibi #21 üzenetére

    Szerintem 2 lehetősséged van. Az egyik, beszélsz a rokonnyal, és együtt perkáltok ki egy (közepessen erős) gépet, de ha a második eset marad, tehát neked kell perkálni, akkor már csak azt kell tisztáznod, milyen tipusu celeronod van. Igazából nem értek hozzá, de annyi tuti, hogy vannak külömbségek, de a procira rá van karistolva valami, az alapján be lehet azonosítani, és akkor egy relative olcsóbb megoldást is lehet választani. Viszont, az integrált VGA-t akkor sem ajánlom, mert igazából az a legdrágább dolog, hiszen ha késöbb belerak egy új Vga kártyát, akkor a régit nem tudja eladni, ott lesz, de minek, illetve, ha értelmes a gyerek, vagy valamelyik családtag, és pl. resetelik a biost, akkor ugye megint jön a problemo. Azon kívül, alapból elég egy 128 megás ram, de ha integrál vga-t használsz, akkor már nem, mert ha jól tudom, akkor a belerakott memóriát használja a vga-d is ebben az esetben, márpedig akkor a rendszernek 64 mega marad, azon meg maximum win 95, esettleg 98 ''fut''. Tehát nagy kapufa lehet a dolog! Még mindig azt mondom, hogy Asrock- Ecs a legolcsóbb, és stabil lap, ha nem piszkálják őket. :)) Viszont pontos típust nem tudok, főleg addig nem, amíg nem tudni, milyen tokozásu, és milyen fsb-n működő ''cerkád'' van.
    Vagy rosszul tudom, kedves fő Inteles tudoraink? :F
    Külömben is, a kérdés mindig csak egy dolog, mennyit szánsz rá! :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák