Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz viztelen #16521 üzenetére

    (0, 6) Én Linux alól kipróbáltam pár címkenyomtatót, simán ment vele. Némelyikhez letölthető sablon, a megfelelő méretek miatt így azt célszerű szerkeszteni, vagy azt mintául venni. Illetve van amelyik gép az Epson leíró nyelvét (ESC/P) is támogatja.

    (3) Futárcetli nem A4-es méretű szokott lenni.

    (1, 9) Csomagcímkénél nem árt a tartósság (a vízhatlanság elvileg nem követelmény, mert nem érhetné a csomagot nedvesség). Utángyártott lézer tioner esetén ha olcsó szénport használnak, akkor az rendesen bele se égeti a nyomtató és mire a címzetthez ér lepereg a festék az öntapadós papírról (80g-os lap esetén nem ilyen feltűnő a kopás).

  • PociAti

    senior tag

    válasz viztelen #16531 üzenetére

    Pedig a Brother DCP-T500W pont alkalmas lenne rá, mivel az a széria még pigmentes feketét használt, az utána lévő modellek meg vízbázisút.
    100%, hogy Linux alól megoldható a működése, mivel a testvérénél a T700W-nél és a patronos változatánál J200 szintén sikerült megoldani. (Nekem az utódja van, T510W és 5 Linuxos számítógép (kb 7 különböző oprendszer) van itthon és nincs probléma.) A Linux driverből sajnos csak 32 bites létezik, ezen a problémán át kell lendülni. Utána meg arra kell ügyelni, hogy a routerre Wi-Fi-n keresztül csatlakozó nyomató fix IP címet kapjon. Továbbá a számítógépeknek is fix IP címük legyen.

    Produktivitás szempontjából viszont bizonyos példányszám miatt célszerű befogni másodlagos nyomtatót fuvarcetliknek. Viszont az négyes felosztású A4-es öntapadós lapban nem tudok segíteni. Messzire elkerülöm, mert annyira nem elegáns megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák