Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz tothbe #601 üzenetére

    Köszi a választ! Sajnos a samsung kiesett legalábbis ez a tipus, mivel nem fért bele a papír csak kinyitott tartóval, a brother pedig betudja nyelni egy az egyben a papírt, igaz hogy így nagyobb helyet foglal, de a samsung is ennyit foglalna kinyitott tartóval. Szóval emiatt eset igazándiból a brotherre a választás, mert nem fogok annyira sokat nyomtatni, hogy heteken keresztűl nyitott tálcával álljon ott a nyomtató, vagy zártan de a tetején egy rakás lappal. Így kényelmesebb számomra.

    Pár szó a brotherről, ha már megvettem :) (egyébként a három nyomtató egyazon árban volt pontosan)
    Nagyon gyorsan képes nyomtató képes állapotba kerülni, szépen és gyorsan nyomtat. Elméletileg nagyobb felbontást is tud mint a 600dpi de ezt még nem tudtam kipróbálni. Egyébként le voltam nyűgözve a hozzáadott leírástól. A kezdő toner 1500 lapot tud, a normál 2500-at, de van toner kimélő opció, ahogy néztem nem problémás a toner beszerzés, de megkérik az árát az biztos. Remélem addig bírni fogja a strapát a nyomtató ameddig én szeretném.

    [Szerkesztve]

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák