Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz Khelben #75856 üzenetére

    Bocsánat az értetlenkedésemért :) Csak azért jövök mindig a Z470-el mert ugyanaz lenne a felhasználása (ugyanaz a szakma-ugyanazok a programok) és azon kielégítően futnak...Ezért egy minimum ilyen tudású gépet néznénk (mert ezt tudjuk már h egész jó..), persze nem baj ha erősebb a gép :) A hűtés valóban fontos - talán a Z470 jobban is melegszik a kelleténél, ezért megy alatta folyton a laptophűtő...

    Annak érdekében, hogy tisztán lássunk, kitöltöttem amennyire tudtam a dolgokat...

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? amikor van valami akció :D
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban: első körben olyan 150-ért nézzünk max
    (3) Felhasználási kör? AutoCAD, PhotoShop, Skechup (+akár 3dSmax kategóriás progik is)
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Nem
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesítmény elsősorban
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem tudom mi az :B
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6". mindegy h fényes-e
    (8) Notebook tömege? mindegy
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? jó nélküle is
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? min. 500 gb HDD és 4GB ram
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, webkamera, projektor kimenet
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem értem a kérdést, a (3) pontnak tegyen eleget :) i5-ös proci legyen min.
    (13) Eddig kinézett notebookok?[link]
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? új (max 1-2 hónapos használt)

Új hozzászólás Aktív témák