Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MurdR

    veterán

    válasz Khelben #73882 üzenetére

    Ok, de a tokozása BGA.

    [ Szerkesztve ]

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Khelben #73882 üzenetére

    Pont ez az hogy nem a játék a fontos.
    A csajos kb ezekre használja a gépét....facebook, youtube, facebook farm, majd facebook...ezután megpihen és tol egy kis facebookot. Aztán ha épp úgy van kedve akkor elővesz 1(általában régebbi) Point and Click játékot ami még kenyérpirítón is elmegy majd megy vissza facebookra és megnéz 2 youtube videót.

    Jelenleg egy 7éves Asus notit nyüstöl ami már ezer sebből vérzik és mégis hónapok óta győzködöm hogy ugyan cseréljük már le.

    Szóval nem kell a világ legjobb laptopja...lehetőleg ne kelljen gariztatni tehát legyen megbízható és ennyi.
    Nem fogja sem fejleszteni, sem a Crysis 6ot végigtolni mert egyszerűen nem érdekli.

    Nagyon hálás vagyok a rengeteg kommentnek és segítségnek, és ha magamnak keresnék notit akkor most nagyon boldog lennék mert szeretem a sok-sok infót, de jelenleg nem így van.

    Én szívem szerint Dellt vennék, de itt (Nyíregyházán) nem nagyon futottunk bele sajnos. Az Asus notikért meg a csajos rajong, lévén hogy a régi is jó neki és ezért azt hiszi hogy mind az :D

    Hja és végül azért linkeltem azt amit linkeltem mert ezek elérhetőek az itteni MM-ben vagy Expertben vagy ahol épp tegnap jártunk még, és mivel ha egy mód van rá akkor helyileg intéznénk így betettem ide őket. Persze a rendeléstől nem zárkózunk el egyébként szóval azon nem fog múlni :N

    MurdR Akkor jó :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák