Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz spyduck #36851 üzenetére

    Nézz videót, mondom :B

    A billzetet asszem 2 vagy 4 csavar fogja. Azt kiszeded. Aztán gemkapoccsal kilököd a cuccot, és szépen óvatosan körben kifeszegeted a billentyűzet drágát. Alatta lesz x csavar és a jobb szélsőn garimatrica alatt pihen 1 darab, amit ha nem oldasz, nem megy ki az ODD. Trükk mindenre van, én megoldottam ezt is anno, de a keret az nem volt akkor amikor én kérdeztem. Ha meg belülre kell, akkor UEFI-ben kell állítgatni dolgokat, plusz ugye még x csavar a billzet alól, plusz a gumitalpak. Ééééés az ODD keret első részén is van pár. Majd ezután hátul középen lehet leszedni a dolgokat óvatosan. Sarkoknál pedig gyakorlatilag annyira erős a cula, hogy bokámat fostam, mikor szedtem szét, hogy eltöröm. Aznap mikor hazamentem (2 gép, egyik 3-szor össze és szétszedve) megittam egy sört és akkorát aludtam, hogy phu.

    Üzenem a szervizesnek, hogy tudom, mert én is így csináltam, rinyáltunk épp eleget :DDD De ezt otthon kegyetlen szopó letolni, grátiszban ugye így is sikerült 1 gépet elcseszni, mert a matricáról nem tudott mindenki, hogy ugye szike a barátod és cső :U
    Na majd holnap megnézem mi a tényálladék, lehet azóta már kezelni lehet a szitut. ;)

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák