Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KBear

    tag

    válasz Chaser #27585 üzenetére

    A boltban azt mondták, hogy nem lesz probléma, automatikusan bebootol majd az USBről. De helyette jött az error, ott volt egy gomb ami beengedett a Biosba, ott probáltam rájönni, hogy tudnám az usb-ről rávenni a telepítésre, de annyira nem értek hozzá, ezért nem kezdtem el állítgatni, helyette inkább visszapakoltam a HDD-t és úgy felment a win8. A korábbi vistához volt egy termékkulcs a gép alján, de ezen csak egy win8 matrica van, kulcsot, kódot nem látok. A telepítéskor nem is kért semmi ilyet. Ezért próbálnám konkrétan ezt a HDD-n lévő rendszert átvarázsolni az SSD-re. A recovery program súgójában írnak is erről, de annyire nem részletezik, hogy lemezmásolást vagy gyári lemezképet kellene-e inkább csinálnom, a leírás alapján én nem látok különbséget. A másik problémám, hogy nem tudom mivel kössem rá a notebookra az SSD-t, a WinTech külső házba hiába raktam be, nem történt semmi (vagy mert az nem tud SSD-t kezelni, esetleg tényleg csak win7-ig támogatott, ahogy annak a dobozán szerepel). Másik ötletem egy 32 gb-s pendrive volt, ahova tudnék recoveryvel mentést pakolni, az SSD csere után arról esetleg be tudnék bootolni, de akkor megint ott vagyok, hogy mit állítsak a biosban? Egyáltalán, hogy jutok be a Bios-ba megint? :U
    Ezért tűnik szimpatikusnak a recoverys megoldás, hogy egyenest az SSD-re mentem a mentenivalót, de ehhez rá kéne tudnom csatlakoztatni úgy, hogy a HDD még a gépben van. Ehhez kéne egy megfelelő kábel az SSD leírása (rajza) szerint, de nem tudom az milyen? Erre nincs ötleted véletlenül?

    [ Szerkesztve ]

    XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

Új hozzászólás Aktív témák