Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz szasanyi #14405 üzenetére

    Amúgy szerintem semmi bajuk, én nem vettem észre egyiknél sem hogy gatyi műanyag lenne, persze nem egy Latitude, de szerintem jó kis gépek. Főleg ha az árat nézzük, mondjuk az tény hogy az A531-esen minimálisan jobbnak tűnt a fedlap.

    Amúgy vegyél latitude gépet (E5520/E5530), ott a fedlap egy tömör fém, azaz nem műanyag van alatta, hanem már egyből a kijelző panel...;)

    [ Szerkesztve ]

  • Tikakukac

    titán

    válasz szasanyi #14405 üzenetére

    A531 volt. Sarkán megfogva szvsz a Lenovo is szanaszét fog csavarodni és elengedi a zsanér. A kijelző pedig matt. Biztosan becsapós, mert egymás mellett tényleg fakónak tűnik. Minden matt annak tűnik. Vidd be egy árnyékoló nélküli előadóba és megérted miért más a dolog. Fényes panellel egyszerűen meghalsz. Max fényerőn is. És akkor kenheted a szebb színeket a hajadra, mert még a betűket sem látod.
    A Lifebook attól üzleti, mert kapsz egy raklap szoftvert, aminél álmodsz a Lenovonál. Plusz garibővítés, olcsóért.
    Plusz ugye garinál neked továbbra is Idepadod van, a Lifebook pedig megy a többi társával szervizbe ha baj van, gyorsan, közelbe.
    A 150k-s LB pedig a kínálat alja. Kicsit nézd meg mit adnak még ilyen névvel fentebb, ez olyan, mint a Probook a HP-nál. Kiscéges és egyéb területre van szánva, ahol a rendes munkagép drága. Nálunk ex-suliba a teljes flotta Elitebook lett Lifebookra cserélve, és állítom, hogy abban a kategóriában azok a gépek simán hozták a szintet velük.
    Billentyű meg szubjektív. A TP-hez képest full ratyi mind2. Külön dedikált gombok pedig nem feltétlen kellenek. TP-nél: jobb felső "híres" 6-os blokkban gyönyörűen megtalálható minden, eltéveszthetetlen. Bal jobb alul fn, utána meg azt és úgy állítasz, ahogy akarod. Tökéletes. LF kiosztására nem emlékszem.
    Elitebook mellett pedig albitársam nekem is legagyizta a Thinkpad műanyagját, mert kopogott és be lehetett nyomni. Ja bocs, hogy könnyebb és ez törik és nem hajlik szanaszét, valamint fillérekből cserélhető? Belül szépen minden védve van, lesajnálom. Kevésbé vezeti a hőt, mint a fém és a csúszásgátlós bevonatával élmény fogdosni.

    Szóval lehet ezeket nézni más szemmel is, csak tényleg kell hozzá egy másik oldalú szemlélet.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák