Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt27xy

    csendes újonc

    válasz Khelben #126700 üzenetére

    Khelben, köszönöm a választ. A dell Inspiron 7559 megfontolandó. Acerrel kapcsolatban én is olvastam a gyenge hűtést és az anyaghasználatot az egyik teszt oldalon. Egy másikon pedig pont azt írták, hogy jó a hűtése. Szóval nem igazán tudom, hogy melyiknek higgyek. Az anyaghasználat meg számomra külsőleg nem tűnik rossznak, sőt kicsit jobban tűnik az átlagnál. De már nem emlékszem, hogy miért húzták le anyaghasználat címén.
    Egy laptopnál miért a szerencse kategóriája, ha 3 évnél tovább működőképes? Jó tudom, a kisebb kialakítás miatt a hűtés neccesebb és ezért hamarabb elfüstölhet. Na és ha a hűtőrendszerét folyamatosan kitisztítod, újrapasztázod? Akkor növelhető az élettartam? Vagy mint az xbox 360-nál, ahol okos emberek megoldották, hogy nem melegedhet 65 foknál magasabbra a gép, mert 80 fok fölött egy idő után pirosszemes lett. Tehát ha valahogy beállítod (gondolom lehet ilyen programot szerezni), hogy a gép pl. 70 foknál ne lehessen forróbb (persze ilyenkor a teljesítménye esik), akkor elvileg simán ki lehetne hozni 6-7 évet is belőle? Egyébként most egy 13 éves asusról gépelek (bár az utóbbi hat évben nem volt használva), melegszik mint állat, de használható a mai napig.

Új hozzászólás Aktív témák