Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whited

    addikt

    Üdv mindenkinek!
    Még mielőtt leírnám a kérdésem, szeretném leszögezni, hogy nem flame keltés a célom, ezt fontos tisztáznom :)

    A mostani 15"-s gépemet szeretném lecserélni hamarosan egy új/használt 15" gépre.
    Viszonylag nagyobb összeget szánnék a gépre, ezért elkezdtem az aktuális MBP és Alienware gépeket nézegetni, de nem igazán jutok dűlőre.

    Amire használnám a gépet:
    - elvétve játszani
    - általános felhasználás
    - érdekelne a videóvágás és egyéb, ehhez kapcsolódó dolgok, akár később dolgoznék is benne

    Ha az utolsó szempont a leginkább mérvadó, csak az Apple jöhetne szóba a Final Cut miatt, vagy esetleg lehet normálisan ezt csinálni Win OS alatt is ?

    Jöhet új is, de használt gép is, és szeretném a véleményeteket kikérni, hogy értéktartás, tartósság tekintetében melyiket érdemes inkább.

    Sokáig nagyon a Mac felé húztam de ahogy olvasom a jelenlegi OS ami fut alatt nem igazán lett jó, és a jövőben se lehet tudni, mennyire lesz jól használható a rendszert, és mivel Win-el szocializálódtam nem tudom mennyire állnék át hamar a másik rendszerre.
    Ami még fontos lenne számomra, az az üzemidő ami ha nem is éri el egy MP szintjét, de ne legyen lényegesen rövidebb annál.

    Válaszotokat előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák