Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freestailo

    őstag

    Sziasztok! Szeretnék kérni pár ajánlatot az alábbiak szerint:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Nem sürgős, de kb 1 hónapon belül

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    nagyon maximum 170 újonnan, és 110 használtan

    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    alap felhasználás, böngészés, youtube, filmezés, játék NEM LESZ

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    NINCS játék, és, nem is kell fullhd kijelző,Jó lenne azért egy 1600x900 (bár ez már csak használtban lehetséges ahogy néztem az árakat) Ja és dedikált VGA sem kell, és nem is előny ha van benne!!!

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6"-es méretű kell, felbontás mindegy, újnál lehet 1366.x768 TN is, használtban jó lenne 1600x900 de nem feltétel. TN megfelel, nem lesz grafikai munka és semmi ilyesmi.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    nem lesz hordozva, utazás közben se lesz használva

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    újnál oprendszer nem kell, esetleg ha használt a gép jó lenne egy win 7 pro, de nem feltétel

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Vinyó mérete nagyjából mindegy, 160 giga is elég, később ssd-t kívánok beszerelni. Memória legalább 4 GB ha új gép, és jó lenne 6 v. 8 ha használt de használt esetében ez sem feltétel. Optika nem szükséges

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    legyen rajta D-SUB/VGA csati külső monitornak

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Új és használt is szóba jöhet, ha új akkor max 160k értékben ha használt akkor 110k értékben, Garancia kell legyen min fél év ha használt és min. 2 év ha új.

    Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

    Amit kinéztem apróról az egy HP 6560b 90-ért 1 év garival használtan. sztem ennél nincs jobb, talán valami thinkpad, de azok kicsit drágábbak amiket találtam. Új gépeket nem néztem mert ennyiért csak hulladékot találtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák