Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz Tikakukac #95220 üzenetére

    Én az e7440-es FHD-ről váltottam vissza e7240-esre, illetve az e7440-es előtt is e7240-esem volt, de a sima HD-s, még az első generációs Haswellel. Tényleg nem olcsó a fullhd touch ips kijelző bele, ráadásul a fedél sem kompatibilis, a fullhd touch már olyan fekete carbon fedéllel van, mint az e7250-es. Tehát alaphangon 35 ezer kb a mutatvány, viszont a fhd touch után olyan a sima hd-s, mint mondjuk a fhd ips monitorom után egy videoton color star. :)
    Mondjuk nekem szimpatikusabb a 12.5", mint a 14", illetve jobban bejön a kijelző is, pedig használom kültéren gyakran, és bekapcsolva nem nagyon tükröződik a 400 nites kijelző. Belül pedig ugyanaz a kettő, mondjuk az újabb, i5 4310u cpu kb. annyit tud, mint az i7 4600u, ~20 fokkal alacsonyabb hőmérsékleten, ilyen kicsi házban.
    Nekem az i5 4310u-s meglett 170 (0 perces gép az USA-ból vámmal) + 12 GB ram 20K, 512GB-os ssd-re csere 128-asról 25, wwan modem 10, magyar háttérvilágításos bill. 9, fedél+ fhd ips+carbon antennás fedél 35, mindösszesen ~270 ezer, ha megveszem itthoni boltban, ennek a duplája alaphangon.
    Ennyibe volt kb. az e7440-es fhd-m is, az ugye kényelmetlenebb hordozni, nem touch, nem gorilla glas ráadásul, valamint a világos műanyag fedél nem is tetszett, jobban bejön a fekete carbon.

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák