Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szityak

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Még új vagyok ezen a fórumon és maga a fórum világában is. Viszont a páromnak vásárolnék egy notebook -ot és mivel itt szakemberek vannak ezért olvasgatás után úgy gondoltam akkor járok a legjobban ha itt teszem fel a kérdésem.

    Kb 2 héten belül lenne a vásárlás és 110e-130e a keretösszeg. Informatikus vagyok szóval nem vagyok annyira analfabéta csak a notebook-ok fejlődésében nem követtem a világot kb 2 éve szóval jól jön a segítség.
    Amire hirtelen gondoltunk és nézelődtünk az egy
    Lenovo IdeaPad G505s 59-390290 notebook
    meg van egy sztem ugyanilyen de nem tudom mi a különbség
    Lenovo_Ideapad_G505s_59-390297_notebook

    Felhasználás: párom nagyon új játékokkal nem hiszem h játszana, sőt sztem komoly játékokkal nem is játszana de bevallása szerint igen. De nem is ez a lényeg azért nagyon gagyit sem akarok h fél év múlva már semmit se érjen. Pl wotozott régen és azt lehet h játszana. Abból nemsokára jön havok motor talán jobb lesz mint a mostani f..s. Egyébként meg nagyrész netezni fog és flash játékokkal játszani.

    Kinézetre irányelv a lenovo mert az tetszik neki.

    Egyéb: többi nem olyan fontos, azokban rugalmasak vagyunk :)

    A kérdésem lényege akkor igazából annyi h mi a vélemény erről a lenovoról és van-e aki tud ilyen árban jobbat ajánlani :)

    Ryzen 7 5800x, ASUS ROG STRIX b550F Gaming, 2x16 gb G.SKILL, Sapphire 5700xt

Új hozzászólás Aktív témák