Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blck1

    tag

    Üdv!
    szeretném a segítségeteket kérni
    160-200k kategóriában keresek magamnak laptopot
    játékra, netezésre, tanulásra, nem konvertálgatásra, se videószerkeztésre
    ha játszok is, akkor is csak régebbi játékkal, WoW, GTA 4 ~ ilyesmi, tehát nem kell hogy a DX11es játékok igy meg úgy fussanak rajta
    ami kikötést tettem magammal szemben, hogy
    -i7 - vagy minimum i5-3210M proci legyen benne, vagy legalább olyan ami 2magos de 4 szálon fut, hogy azért valamivel időtállóbb legyen, meg a lelkem is elégedett legyen
    -előre feltelepített oprendszer nélkülit vegyek
    amik eddig nagyon szimpatikusak
    [DELL]
    erről azt hallottam, hogy hiába a 3 év gari, pl SSD-t csak a szerviz segítségével tudnám belerakni
    [Toshiba L850-13R]
    ez tetszett a legjobban, a driverek elég macerásan mennek fel rá, és állítólag a kijelzője se vmi csodaszép kategóriába tartozik, és ezek mellé még viszonylag hamar merül is, mondjuk ennek van a legjobb teljesítménye, gondolom azért
    [SAMSUNG NP300V5A]
    ez kicsivel több mint 200k, de a kinézete nekem szimpi, a teljesítmény is, de erről nem olvastam egyáltalán véleményeket, ki mennyire elégedett, kijelzője milyen, akksija meddig bírja, mennyire megbízható ez a samsung, HDD-t lehet e cserélni garivesztés nélkül, sehol se találtam róla :\

    ha esetleg elmondanátok a véleményeiteket a kiválasztottaimról annak nagyon örülnék, és persze ha tudtok más hasonló alternatívákat azt is megköszönném! :)
    helyesírási hibákért bocsi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák