Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    Sziasztok!

    Notebook vásárlás előtt állok. Sok száz hozzászólás elolvasása után arra jutottam, hogy a Fujitsu Lifebook A531-es a befutó i3 processzorral. Pár napja el is mentem megnézni egy számítástechnikai boltba, tetszik élőben is a masina. Az eladó mondta, hogy sokat eladnak belőle, és hamarosan itt az A532-es is. Ha nem túl sürgős, lehet érdemes megvárnom. Bár sem a pontos időpont (1-2 hónapon belül), sem a pontos konfiguráció, sem az ára nem ismeretes.

    Kérdésem az A531-et huzamosabb ideje használókhoz szólna: pár hónap használat után mik a tapasztalatok?
    Írtátok, hogy a gyári hangszóró gyenge - lehet rá dugni hangszórót, vagy fülhallgatót.
    Erősen világít a bekapcsoló gomb - lehet rá fekete ragasztót tenni.
    Bármi egyéb? Volt aki azt írta, gyenge a monitor, más szerint, rendben van, és jók a betekintési szögek. Most akkor melyik áll fenn?

    Tudom ilyen áron más típust is lehetne venni, erősebbet, dedikált VGA-val, de nincsen rá szükségem. Egy megbízható, jól összerakott, hosszú garanciás gépre van szükségem, hosszú távra, max.150e körül. Nem vagyok egy 2-3 évente gépet cserélő ember. Nem szempont a hordozhatóság, a régi asztali gépemet váltanám le vele a mindennapi használat során. Ha meg játszani szeretnék, itt az asztali gép.

    A véleményeket előre is köszönöm!
    Sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák