Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feenyx

    aktív tag

    Sziasztok!

    Látom megy az Lenovo ideapad-ok ajánlgatása itt a fórumon. Remélem tudjátok, hogy ha elromlik az elég kínos tud lenni, mert a hivatalos ideapad szerviz Lengyelországban van. Ami annyira nem is lenne gond, ha normálisan is dolgoznának, de sajnos nem megy ilyen egyszerűen. A Call Center ahol a hibát felveszik, egy nagy nulla, (nem bírtak értesíteni arról hogy a szerviz nem találja a hibát, csak akkor tudtam meg mikor felhívtam őket, és mondta az ügyfélszolgálatos hogy a kollégájának keresnie kellett volna, hogy ez a helyzet...)
    A másik, hogy a szervizben nem tudom milyen barmok dolgoznak de megkérdőjelezhető a tudásuk. (Az ideapad y570-nek az a problémája, hogy tele szemetelődik a képernyőm, fekete csíkok jelennek meg használat közben, nem frissíti a képet és hasonlók, ha érdekel titeket mutatok pár képet, na és ezt ők úgy orvosolták persze hogy kicserélték a belső merevlemezem mondván hogy a drivereim rosszak voltak... had ne mondjak semmit csak azt hogy a hiba ugyanúgy megvan azóta is nem javult semmit, és amikor visszaküldtem másodszor, nem találták a hibát pedig mind a 2 alkalommal képeket is küldtem a hibáról bizonyítékképpen. Ja és az előre telepített win7 home premiumom is e*****ták, mert nem tudok azóta updatelni.) Szóval a Supportja az Ideapadoknak egy NAGY 0. Én nem ajánlanám senkinek, de nem vagyok egyedül ezzel, olvasni sok helyen hogy sokan hasonló helyzetben vannak. Ez csak nagyon a felszíne az egész sztorinak, gondoltam leírom okulásképpen... És ez nem fikázás akar lenni, hanem inkább óva intés.

Új hozzászólás Aktív témák