Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Tikakukac #144478 üzenetére

    Ahhoz képest azért sikerült behúzni a boltot meg a gépeket is rendesen

    Pont ezért találtam meg ezeket, mert nem nézem a boltot és a márkát csak a termék összetevőire kerestem rá és ezek maradtak fenn a rostán a maximum ár és a maximum teljesitmény kritériumban.

    BIOS frissitést megoldom, meg a win ujratelepitést is meg minden egyéb drivert,

    Toshiba laptopom van 2012 óta és mind a mai napig tökéletesen üzemel kivéve, hogy a toshiba már nem támogatja driverrel ,se win10et rá. ilyenkor kitörölhetem a hátsomat a garival is, mert csak a gyári drivereket engedi használni viszont a gyár meg azt mondja, ne használjam win10el és akkor nem lesz probléma.
    De win7en meg már nincs normális játék támogatás akkor most ilyenkor mi van?

    Ahogy látod én nem 2-3 évre veszek hardvert igy most hogy erre az időre van support a maradék 5-6ra meg nincs. a cuccok az idő elörehaladtával fognak elöbb utobb mehalni nem az elején.
    ÉS mint irtam külföldön az itthon vásárolt terméket nem tudom, hogy tudom majd gariztatni, de ottkint lehet más viszonyok vannak mint az itthoni szervizekben és nem kell hónapokig várni rá.

    A garis dolgokat meg majd inkább OFF ban irom.

Új hozzászólás Aktív témák