Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • the dealer

    tag

    Szervusztok!

    180k környékén szeretnék laptopot venni.

    Nem igazán értek a hozzájuk, még sose volt laptopom. A napokban sokat olvasgattam róluk, viszont pár kérdésre még mindig nyitva maradt előttem;
    -Olvastam hogy az IPS panelesek mennyivel jobbak mint a TN panelesek, ellenben eddig még csak egy oldalon találtam erre megfelelő szűrőt és az az oldal is csak nagyon drága laptopokat dobott ki.
    -Van teljesen passzív hűtésű laptop? (Egy laptopnál se találtam erre utaló leírást.)
    -Ha cserélek egy új laptopban SSD-t vagy/és RAM-ot, akkor azzal bukom a garanciát?

    Kérlek ajánljatok egy-két modellt az alábbi kritériumok alapján:
    (Prioritás alapján készült a lista, fönt vannak a fontosabbak.)
    -Halk legyen. (Ha lehet akkor passzív. Tudom a vinyóknak is van hangja, de azt gondolom ki lehet kapcsolni ha épp órákig programozok vagy tanulok. SSD-t én szeretnék bele venni pluszba.)
    -Dedikált VGA nélküli. (Gondolom jobb az üzemidő így akkumulátorról és halkabb/vékonyabb a gép. Nem játszok egyáltalán, csak a HD filmeket kell vinnie.)
    -15,6", IPS, matt, FULL HD (1920*1080) kijelző
    -Fekete szín belül (ha lehet) :P ez a heppem, mindenből csak feketét veszek. De ha olyanra van igazán ajánlás ami nem fekete, akkor nem fogok belehalni.

    Előre is köszi a segítséget és válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    Real life is just a hobby.

Új hozzászólás Aktív témák