Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok!

    Néhány nappal ezelőtt laptopot, inkább tabletet kerestem, de már beláttam, hogy az más árkategória, így most újragondoltam az igényeket, kérlek segítsetek nekem!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? A.S.A.P.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? Amennyit muszáj, az igényeknek megfelelő olcsóbb megoldást keresek használtan
    (3) Felhasználás? munka, hálózat mérés, akár egész nap hurcibálás, alaprajz bökdösés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nope
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? minél nagyobb felbontás, 10-12" méretű érintőképernyős
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közAben is? Állandóan, irodai munkalaptop és otthoni asztali masina mellé kell, kimondottan a mérésekhez
    (7) Operációs rendszer? Windows
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Processzor i3/i5, U széria is megfelel. Memóriából 8G legyen benne, vagy pedig lehessen bővíteni 8G-re. Tárhelyből SSD lenne a legjobb, ha nincs, viszont a HDD cserélhető, úgy is megfelel. Optikai nem kell.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? legalább 1 v 2db USB port, minél hosszabb akkumulátor üzemidő, lehetőleg tabletté alakítható típus legyen.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? használt

    Ilyesmit keresek, árban ez nagyon tetszik, kár, hogy ilyen alacsony a felbontás:
    Lenovo ThinkPad Edge S230U
    Ez már nem rossz, árban kicsit húzósabb, a memória nem tudom bővíthető-e:
    Dell XPS 12 DUO Ultrabook

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák