Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mohitook

    tag

    Sziasztok!
    (1) Még a héten szeretném megvenni a laptopot.
    (2) 100-150k között akármi szóba jöhet
    (3) A barátnőmnek venném, főként tanulásra, videónézésre, netezgetésre...
    (4) nem használnám játékra
    (5) 15.6-os képernyőt szeretnék
    (6) A legoptimálisabb az lenne, ha hordozható lenne, de ez nem tartozik legfontosabb szempontok közé...
    (7) Windows7 vagy 8.1 kerülne rá (ezt megoldom én)
    (8) A tárhely mérete mindegy (minimum 500GB mindenben van már), típusában az ssd-s laptopok sajnos már a maximum ár felett vannak... idővel a dvd meghajtó helyére biztosan raknék egy ssd-t.
    (9) minimum 1 db USB3-mas port, HDMI (ezek már alapnak számítanak egyébként is.
    (10) Csak új gép jöhet szóba.

    Ajánlásra a következőt találtam:
    http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_B50_70_Intel_Core_i5_4210U_4GB_500GB_Intel_DOS_Fekete_59432437_16843.html

    Teszteknél annyi értelmeset találtam, hogy hangos és kicsit nehézkes a gépelés(ami lehet false infó is, mert csak magyar tesztek között olvastam erről), ez viszont elég nagy baj olyan esetben, ha sokat kell gépelnie rajta az embernek.

    Nem tudom, mik a jónak mondott márkák manapság, de természetesen szempont, hogy ne kelljen vele szervízbe rohanni fél évente...

    Kérlek, ha tudtok adni ajánlatot akkor azt linkkel tegyétek, és ha lehet kis indoklással. Informatikusként értek a dolgokhoz, csak időm nincs végigböngészni minden akciót és konfigurációt..

    A válaszokat előre köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák