Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • b.bone

    senior tag

    Sziasztok,

    Nagyon nem bírom az éjszakai műszakokat ezért szeretnék egy olyan laptopot venni amin normálisan elfut egy StarCraft2 vagy egy Civ5...
    Igaz a civ 5-tel nem játszottam még, (a 4-el a mai napig tolom) de tervezem a megvásárlását. Úgy tudom azért van gépigénye és fogalmam sincs, hogy létezik-e egyáltalán elfogadható áron olyan notebook ami elvinné ezeket.

    Valami ilyesmire gondoltam, de őszintén szólva nem tetszik az egy év garancia, illetve kicsit a csücskös az ára. Továbbá szempont, hogy létezzen hozzá dokkálomás mert az otthoni asztalit is kiváltanám. (bár tudom ez nehéz dolog mert nem divat mostanában ezért erről azért le tudok mondani)

    Szóval van esetleg valakinek valami jobb ötlete vagy maradjak az acernél? vagy esetleg az sem elég ezekhez a játékokhoz?

    előre is kössz
    üdv
    b

    szerk: jó volna amúgy megúszni 200 alatt, de esetleg tudok rá kcisivel többet áldozni ha nagyon nincsen más alternativa

    [ Szerkesztve ]

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    Na jó, nem várok tovább, elmegyek aludni :D

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    Sziasztok,

    Korábban már feltettem ezt a kérdést, de azt hiszem nem közöltem elég részletet, hogy mit szeretnék mert olyan tippeket kaptam amik nem igazán tetszettek :B

    Szóval olyan gépet szeretnék ami elviszi a CIV5-öt vagy a Starcraft 2-őt.
    Nem kell, hogy nagy képernyős legyen leginkább 14 col körül.
    Nem szeretem, ha van benne Optikai meghajtó, mert nem jó semmire, alig használom őket, ha pedig mégis kéne van otthon USB-s.

    néztem pl ezt::
    ACER Timeline 3820TG-353G32MN
    13.3" (1366x768HD-LED) WXGA LED Intel® Core™ i3 Mobile I3-350M 2260 MHz CPU 3072MB RAM 320GB HDD 5400rpm SATA USB DVD-RW (felárért) ATi Mobility Radeon® HD5470 512MB Windows 7 Home Premium HU 64Bit

    220K

    meg egy kicsit erősebb változata:
    ACER Timeline 3820TG-454G32MN
    13.3" (1366x768HD-LED) WXGA LED Intel® Core™ i5 Mobile I5-450M 2400 MHz CPU 4096MB RAM 320GB HDD 5400rpm SATA USB DVD-RW (vásárolható) ATi Mobility Radeon® HD5650 1024MB DDR3 VRAM Windows 7 Home Premium HU 64Bit

    250K

    Kérdés, hogy azokhoz a játékokhoz elég-e az olcsóbb illetve, hogy esetleg tudtok-e hasonló gépet ajánlani más gyártótól.

    Köszi,
    b

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    válasz Integrator #290 üzenetére

    ez egész jó, 2 év garancia az acer 1-ével szemben
    windoz mondjuk nincsen hozzá
    elboldogulna egy SC2-vel?

    az a baj, hogy sosem jatszottam meg notebookon, az asztalim egy c2duo egy radeon 4850-el, azon elvezhetően fut :o

    to all:
    szóval tulajdnoképpen az lenne a kérédsem ,hogy mégis milyen notebook video kártyák-at érdemes nézni?
    Van az az oldal ahol bencsmarkolják az összeset, de nekem semmit sem mondanak, mert nincsen köztük egy asztali sem amit ismerek és összehasoinlíthatnám vele.

    [ Szerkesztve ]

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    Sziasztok,

    Köszönöm a segítséget.

    Amúgy az asztali meg a mobil összenhasonlítást pont azért kértem mert tudom, hogy a mobil sokkal gyengébb és köze sincsen az asztalihoz. :) legalábbis számozás terén.

    Mindenestre vagy HD5650 vagy 330-335M lesz.

    így már sokkal könyebb választani.

    Igaz annyit még ki kéne találni, hogy milyen gyártmányú/tipusú gépekhez létezik dokkállomás mert az sem egy utolsóü szempont.
    Bár ahogy nézegettem a notebookstore-ban nem valoszinu hogy fogok jót találni.

    Pedig szerintem alap kéne hogy legyen, pont mint a telefonokhoz.. o wait :(

    [ Szerkesztve ]

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    válasz b.bone #297 üzenetére

    azért nem találok megfelelő laptopot az ilyen boltos oldalakon mert nem forgalmaznak hozzájuk dokkolót vagy tényleg csak ilyen kevés típushoz létezik?

    mégis mi ennek az oka, hogy ez ilyen ritka?

    most néztem maguknak a dokkolóknak az árát az usanotebook-on. LOL?
    azt hiszem letetettem róla :Y

    [ Szerkesztve ]

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    válasz adm #301 üzenetére

    Szuper,

    láttam valami hasonlót ahol tele volt portokkal egy müanyag darab és ment egy kábe la képpbe
    nem feltétlen van szükségem klasszikus dokklóra egy ilye nis tökéletesen megtenné (mármint kettő :D)

    milyen márkákhoz/tipusokhoz lehet ilyet venni altalaban:

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

Aktív témák