Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz Novics #21590 üzenetére

    Na végre, jó ilyet is hallani, szerencsés vagy! :)

    Megkérdezhetem melyik típusod van?

  • chab7

    addikt

    válasz Novics #21608 üzenetére

    Nagyon hasonló cipőben járunk. Csak én nem játszok egy percet sem, de ugyanúgy linuxot (főként ubuntut használok). Nekem is már 5 éves elmúlt az R52-esem. (Jééé, itt még fent van ez is az archivumban.Nálam 1giga ramra lett bővítve) Még egy ideig ugyanígy nem tervezem cserélni (majd esetleg csak ha rá leszek utalva, hogy mégis... de egyelőre még jól megy a vas). Anno én is vettem rá +2 évet (nem volt olcsó) de ma már úgymond bánom, mert még egy éve is ha a port letöröltem róla, ki lehetett volna tenni egy boltban a polcra - pedig nyúzva van rendesen. Félek, hogy ha cserélni kell,már ilyen megbízhatót nem kapok. De majd jövök informálódni és tanácsot kérni ha erre kerül majd sor ;)

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Novics #21590 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok. Most a harmadik notimat nyúzom, az eddigieket vagy megörökölték vagy eladtam, de még mindig tökéletesen mennek. Nem lesz ettől nekem álmatlan éjszakám,mert ha olyan notikat gyártana bárki, hogy a gari lejárta után egy éven belül kezdenék beadni a kulcsot, akkor az bezárhatná a gyárkaput.

    Azzal egyetértek, hogy jó a bővíthető és a minél több gari, de én pl nem fizetnék egy gépért 20-30k val többet, vagy választanék gyengébb konfigot, mint kéne, csak azért, hogy legyen rá ilyen lehetőség és nem húzok le gyártókat azzal, hogy szarok, mert csak egy év garit ad. (Lehet van önbizalma. :DDD ) Valószínűleg azért, mert a környezetemben bár mindenkinek van notija, soha nem rohadt le az egyik se. De..a párom egy régi toshibájának még garidőn belül a dvd olvasója, és vagy 5 éve a főnököm notijának alapja, de az HP volt, annál meg megesik. :D

    (De pl autónál tuti Hyundai-t vagy Kia-t vennék csak a gari miatt, mert idén a családban három francia szar is lerohadt. :DDD )

    Jah és igen, én bevállaltam egy év garival a Packard Bell-t és éjjel tudtam aludni ettől. :)

    Szóval nem szándékoztam szét offolni a topikot vagy bárki lelkébe gázolni, csupán annak próbáltam hangot adni, hogy nem biztos, hogy a notik milyenségét mikor tanácsot kérnek rögtön a garival kéne megpecsételni. Mert azt látom,hogy megkérdezik,hogy szerintetek milyen, jó konfig-e és többnyire az az első, hogy jó vagy szar attól függően,hogy mennyi gari van rá, holott ezt leszámítva lehet a termék is jó és ár/érték arányban a konfig is rendben van.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Aktív témák