Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz B-L-A-C-K #48940 üzenetére

    azt gondoltam linkeltem
    nos erről a Dell notiról van szó ezt nyertem hatalmas mázlival :)
    [link]

    Inspiron N5110
    Pentium B950 2,1GHz, 2GB DDR3-1333 RAM, 320GB Toshiba HDD, Intel HD2000 VGA

    jelenleg pedig ilyenem van
    [link]
    Acer Aspire 5742ZG

    Pentium P6100 2,0GHz, 3GB DDR3-1333 RAM, 640GB WD Blue HDD, Radeon HD5470 512MB RAM

    ami a DELL mellett szól hogy vadiúj, van rajta 1 USB2, 1USB2/E-SATA ami powered tehát lehet tölteni róla USB kütyüket, van rakta NEC USB3 portból kettő is, ez szintén nagyon erős plusz mert van egy ADATA USB3 külső vinyóm
    erősebb a procija mint az Acer notimban, AIDA64 tesztek alatt legalább 20-25%-ot vert az egész gép az Acer-re

    az Acer mellett szól hogy dedikált VGA ami erősebb mint az Intel HD2000
    abban 640gigás vinyó van bár vélhetően azt át fogom cserélni a két gép között
    valamivel normálisabb Broadcom N-es wifi adatper van benne, a Dell-be is valami Broadcom van csak nem tudom rajta állítani a 300megabites sebességet...

    ezen felül abban 1GB-al több a ram

    vélhetően még pár nap kell hogy mindent szépen beállítsak a Dell-en
    aztán ha az IntelHD nem lesz gyenge nekem, és a HD videókat is hasítja majd akkor megtartom a Dell-t az Acert pedig eladom és abból veszek SSD-t meg 4GB RAM-ot még a Dell-be aztán elvagyok én azzal pár évig mert netezésre filmnézésre zene hallgatásra és fotó szerkesztésre tökéletes. főleg ha SSD-t sikerül venni utána nagyon fog pörögni a masina.

    egyelőre tetszik ez a Dell és 3év gari még bíztatóbb

    már csak azt kell kiderítenem milyen hátrány fog érni a gyengébb videókártyával
    mert ha kb. semmi akkor nem éri meg vacakolni emiatt

    DXVA-t gondolom támogatja ez is, akkor ha már az MKV-t pörgeti nekem megfelel

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Aktív témák