Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Macisajt3

    tag

    Sziasztok!

    Az elmúlt időben nem tudtam figyelemmel kísérni a piac változásait így segítséget szeretnék tőletek kérni laptop vásárlásában. Régi, jól bevált acer 5920g típusú laptopomat cserélném egy újabbra. Alapvetően irodai munkára kellene (így lenne a 17 colos kijelző), viszont időnként egy-egy játék is menne rajta. (+ videószerkesztés stb) [szóval olyan asztali gép helyett mindenes]
    Alapvetően hosszabb időre tervezek a géppel (3-4 év minimum), így nem nem szeretném 1-2 évente cserélni, fejleszteni. Néha meghajtom a gépet, úgyhogy i3 és társai felejtős.

    Régi gép adatai:

    Proci: Intel Core 2 Duo T7300 2 GHz 4MB L2 Cache, 800 MHz FSB
    Ram: 2gb DDR2 667Mhz
    Videó kari: NVIDIA Geforce 8600M GT - 256 MB GDDR2 VRAM

    Szóval összességében jó lenne egy 17 colos kijelző (viszont nem feltétlenül ragaszkodok hozzá). Hosszú távra tervezek a géppel, így i7-es gépeket nézegettem, quad procival. Minimum az 6gb ram, illetve legalább 640es vinyó.

    A következő gépet néztem ki: http://www.usanotebook.hu/asus/k53sv-sx562d-intel-core-i7-2630qm-20ghz-8-gb-ram-750-gb-hdd-kulon-vasarolhato-barna-hatlap/P25302

    Örömmel várnám erről az esetleges véleményeket, illetve ajánlatokat ebben a kategóriában. A keret kb 230 ezer amit rá szánnék ( 250 a maximum, de nem szívesen mennék el addig, szóval kb 220-230). Márkafüggő nem vagyok, bármelyik márka szóba kerülhet, ami minőségi parméterekkel rendelkezik(masszív ház, jó hűtés stb.) Egyetlen megkötés a magyar billentyűzet.
    Az elmúlt 2 évben nem tudtam követni a piacot és a fejlesztéseket, így örömmel vennék minden tanácsot, építő jellegű kritikát. Aki esetleg tud kornkrét gépet, örömmel vennék konkrét linket forgalmazó oldalrára is.
    Köszönöm szépen!

    Üdv

Aktív témák