Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tijs_

    csendes tag

    Üdv!

    Fiamnak szeretnék egy laptopot venni utóballagás-szülinap alkalomból, mivel az asztalijára mindig panaszkodik hogy rossz meg gyenge (amennyire értek hozzá azt hiszem egy 2,4 GHz-es Intel processzor, 1 GB RAM meg valamilyen gyengébb 128 MB-os ATi videókártya van benne) és mivel főiskolára szeretne menni, ezért gondoltam egy laptopra. Mivel a válság engem is elért, kb 125 ezer magyar forintot tudnék rá szánni.

    Amire tudom hogy használná: filmnézés, böngészés, zeneszerkesztés (van valamilyen külső hangkártyája, nem tudom az számít-e), Photoshoppal gyárt dolgokat, illetve mostanság még videókat is készít, és a kis játékot se veti meg.

    Nagyon sokat olvastam a fórumot visszafelé is, de dönteni nem tudtam, annyit viszont tudok, a laptop nem játékra való, viszont ahogy gondolom egy mindent kielégítő laptop 200 ezer Ft felett lenne.

    Ezt a típust néztem ki neki, de Fujitsu-Siemens-ről sok rosszat hallani, viszont Intel GMA-sat nem akarok venni. Notebookcheck oldalát böngésztem az alapján tűnt ez a típus a legjobbnak, de kérdés hogy milyen feltételekkel jár ez. A lényeg annyi lenne, jobb legyen mint ami neki most van. :F

    Elnézést ha hosszúra sikerült, és köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • tijs_

    csendes tag

    Köszönöm az eddigi segítséget! :U

    Ebben szerintetek mi az átverés? Nekem gyanús az a 122 ezer Ft-os ár egy ilyen gépért. :Y

Aktív témák