Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Shadowfax #8152 üzenetére

    Oké, várom :R az angol Thinkpad-fórumban van olyan topik, hogy "kinek hány Thinkpad-je van" :)) nekem csak vasárnap lesz meg az A30, mint 2. és replacement gép... :)

    De miért nyolc? Illetve megvan, a T43 az Egy Gyűrű (Dlágaszágom), a többi pedig a törpök gyűrűi, nem igaz? :D

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • montressor

    aktív tag

    válasz Shadowfax #8152 üzenetére

    hat foleg munkara... Kofejto vagyok egy banyaban :DD
    csak vicceltem, mert az ibm kicsit ugy nez ki, de tenyleg melora kell. Inkabb ugy mondanam, h egy nc6000-es hp-t szeretnek kivaltani, es hat az oan jo kis gep volt. Volt neki: lan, wifi, bluetooth, kartyaolvaso sd, mobil ati9600, ugyanakkor intel cpu-s, xp pro, es hat az svideo outnak is hasznat vettem, mert tv-t is hajtotttam vele....

    Nagyjabbol arra kell, h reggel bemegyek bekapcsolom megy egesz nap, este hazajovok es megy tovabb... Ezt igy idestova 4 evig birta a hp... :R

    A hpnak nem talalok most olyan konstrukciot, amiben minden benne lenne es 300k alatt lenne. Ez az ibm kicsit ormotlan kulsore, viszont mondjak megbizhato.... Dell 630c-t neztem meg ki, de ugy nezem nincs svideo-ja, es mar mar orultem, mikor rajottem, h az afat-is hozza kene adni :(((

Aktív témák