Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nlb84

    tag

    válasz parandroid #8013 üzenetére

    Érdemi választ nagyon nem attál, csak megint leírtad amit már eddig is megtudtam Cuckától....

    "de eddig ha akartam volna sem tudtam volna szakmailag belekötni az MSI gépekről megfogalmazott véleményébe"

    Konkrét tényeket nem mondott:
    csak, hogy tescogazdaságos és stb....

    Most leírta és megértettem és nagyon hasznos információkat mondott!

    Még mindig nemtudod mire akarok kijukadni?
    Már nemtudom, hogy írjam le!

    MCP, MCSA, MCSE, MCTS, MCITP: Enterprise Administrator, Enterprise Messaging Administrator 2010

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz parandroid #8013 üzenetére

    "az MSI a piac alsó szegmensére pozícionált, viszonylag nagy teljesítményű, de meglehetősen rossz anyagminőségű és kevéssé jól sikerült összeszerelésű gépeket árul - csábítóan alacsony áron"

    Az lehet,hogy a hadszíntéren a seregek nem cserélnék le a DELL notikat MSI-re,de azért ez kicsit túlzás amit írsz...pl haveromnak is MSI notebook van (tavaly vette 150e Ft-ért) és ő tényleg hurcolássza is mindenhova (koliba,vonaton,kerti party,házi buli,stb) és simán bírja neki. Az igaz,hogy a ezüst színű gépe nem igazán "karcmentes" már,de tényleg jól bírja és jól is van összeszerelve...pl a RAM-okat védő fedőlapot is alig tudtuk leszedni :)
    Jah és kb az alsókategóriás ECS notebook-ra igaz az amit te itt most írtál,mivel MSI notebookkal ellentétben,ECS notebookbra már volt olyan példa,hogy a frissen kicsomagolt notebookból már rögtön kiesett 1 csavar... :)
    Abban 1etértek,hogy pl a 200e Ft feletti értékű MSI notebookok műanyagból,a hasonló árú Acer notebookok pedig magnéziumötvözetből vannak,de kb szerintem tök8,mert ha leejtem akkor ígyis-úgyis elromlik mind2...akit meg zavar a karc,az meg tudja védeni a műanyagból készütl MSI-t is,ha akarja.

    Az MSI szervíz pedig egyre fejlődik,és lehet,hogy 2x több a szervíz idő,mint más gyártónak,de a szevíz igénybevétel aránya is sokkal kissebb.

Aktív témák