Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz parandroid #19332 üzenetére

    Moderator letedre eleg szelektiven es szubjektiven olvasol :)!

    Idezek, jo?

    Irtam en:

    Egy alternativa: az MM-ben akcios FS U9200-as notebook 99 990,- Ft!
    CPU: Celeron 540 1,86 GHz
    TFT: 12,1" 1280x800
    RAM: 1 GB
    HDD: 80 GB
    DVD-iro
    WLAN
    Bluetooth
    webkamera
    olyan 2 kg koruli tomeg, es nincs hozza OS.
    (Bar a WLAN-ban nem vagyok biztos...)

    Erre irta T500 nevezetu forumtarsunk:
    Ezt a szart meg vedd meg Te. De nekem soha a büdös életben nem lesz Amilo-m az is biztos A főnőköm vett egy ilyen szart a MM-a, nem pont ezt, hanem az li2727-t, fél napot szívtam a driverekkel. Na ez kell neked, meg a sok nem odafigyelő felelőtlen emberkének. Aki occsón akar jó laptopot, a a baj hogy Andersen már meghalt.

    Szoval itt meg Apple-rol szo sem volt...

    Es T500 forumtarsunk kezdte az Apple-t (mert neki mindenrol csak az jut az eszebe :) ):

    Nem kell mindenkinek ThinkPad, meg milyen valag pénz, valag pénzért tudsz venni átlagos notebookot, ott az Apple, meg a Sony, na az valag pénz a semmiért, de egy jó Thinkpad már van 200 bruttó alatt.

    Ugyhogy ha lehetne, akkor kerem, hogy legyunk mar objektivek...

    [ Szerkesztve ]

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • uhu20

    tag

    válasz parandroid #19332 üzenetére

    Felénk még a Linux sem tud igazán elterjedni, ez inkább szociális jelenség, mint informatikai.

    Plusz versenyjogi. Ugyanis a gépeket, amiket kinéztem magammal, gyak, kivétel nélkül Windowszal nyomatják, pár esetben a Vista Home és a Vista Businessel együtt (azaz mindkét verzió rajta van a gépen!). Azaz nem nagyon látom azt, hogy hagynák a választást....pedig nekem van legális windowsom, de úgy látom, kénytelen leszek ismét megvenni.

    De igazad van: mikor mondom pár ismerősömnek (rendszergazda, vezető), akik panaszkodnak a költségek miatt, hogy miért nem Linux, akkor jobb esetben elnézően, rosszabb esetben más módon mosolyognak.

  • Alex91

    félisten

    válasz parandroid #19332 üzenetére

    Egyszerűen nem értem, hogy ezt te miért veszed személyed elleni támadásnak, és folytatsz keresztes háborút.

    Ezt talan T500 kollegatol kellene IMHO megkerdezni... Azt hiszem en semmilyen keresztes haborut nem folytatok.

    (Feltetelezem, hogy olvasni tudsz te is, es erted is, amit olvasol...)

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • uhu20

    tag

    válasz parandroid #19332 üzenetére

    Igen, le is csekkoltam: az apple amerikai online boltjában a belépő macbook kb. 160 ezer forint, nálunk 250 ezer körül van.

  • Zollee

    tag

    válasz parandroid #19332 üzenetére

    Tudomásom szerint a konzumer kategóriába tartozik mondjuk a Dell Inspiron 1525 is meg egy MSI GX700X is.

    A Dell-t minőségibbnek mondják, de az inspiron sorozatról hallok olyanokat is, h hamar kopik róla a festék, meg ilyesmi. A 6400-as sorozatot ismerem is, volt szerencsém hozzá, de ott is azért talán picit jobban figyelhettek volna az anyagminőségre.

    Na most: Ha mindkettő konzumer kategória, ugyanúgy "kopásra van ítélve" akkor melyiket éri meg megvenni végülis?

    A Dell jól összerakott alapvetően, de ebben a kategóriában ez nem domborodik ki annyira, mint pl. egy Vostro-nál. Műanyag ez is, az is...
    Az MSI nem tudom mennyire jól összerakott, viszont ugyanazon az áron többet nyújt. (erősebb vid.kari, nagyobb vinyó, nagyobb kijelző jobb felbontással, táska jár hozzá, egér, stb.)

    ~ 200 K +-10 K-s árkategóriáról beszélek.

    [ Szerkesztve ]

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy baglyot egyensúlyoz a hátán.

Aktív témák