Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Seven*7

    csendes tag

    Üdv,

    közben nagyon-nagyon elgondolkodtam, h belemerjek e vágni az acer vásárlásba.
    Tehát amit kinéztem, az ő:
    ACER Aspire TimelineX 4820TG-464G50MN

    Azonban utánaolvasva sok helyen írják, h az összeszerelési minőség nem az igazi, meg a billentyűzet is elég furcsa. Meg kicsit félek az acer supportól, ráadásul az 1 év is elég kevés.

    Így elkezdtem körülnézni. Ami szóba jöhet még szinte ugyanebben a konfigban, az az itt is ajánlott ASUS K42JV-VX051D és a LENOVO IdeaPad Y560A

    A 14 -es kijelző jobban vonz, azonban az Asus külseje, nagyon furcsa, az a karbon szerű design. A Lenovo-ban az nem tetszik, h ilyen csillogó fekete a háza. De azért a Lenovo nagyon csábító. Kár, h nincs ugyanez a konfig 14-eseben. (Vagy VAN?)

    Találtam viszont egy Dell gépet is, ugyanebben az árba, még a proci egy kicsit jobb is, mint az előző három gépben, azonban a videokártya jóval lemarad a többiekétől:
    DELL Studio 1558

    Ez a Dell gép nagyon tetszik, meg már megszoktam a Delleket, szóval márkahűség miatt ide húzok.
    A kérdés: Dell vagy Lenovo?
    Amire használni fogom: Semmi játék. Nem játszom, egyáltalán. Leginkább munkára és otthoni felhasználásra lesz. (Ps, Ai, Zene, Film, design dolgok.)
    Tehát ha a Dellet választom, az abban lévő rosszabb vidkari azért nem fog cserbenhagyni egy fullhd-s filmnél igaz?
    Tehát amiért dell: márkahűság, 3év gari, jobban tetszik.
    Amiért Lenovo: erősebb vidkari.

    Tehát Dell vs Lenovo (linkek fent) szerintetek melyik? Bármilyen Idepad, v Studio tapasztatot figyelembevéve!
    Nagyon köszönöm!!!

Aktív témák