Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsero

    aktív tag

    válasz m2tpyk #47905 üzenetére

    Szia, en osztol megyek vissza Edinburgh-be, de meg itthon veszek laptopot, es Acer 3820TG-t valasztottam. A HP Envy 14-gyel szemeztem meg, de ez angliaban csak a vacak kijelzovel van forgalmazva. Olvass utana notebookreview-en ott irnak rola, hogy mekkora szivas angliaban ez. Vagy amerikabol, vagy nemetorszagbol kell importalni hogy megkapd a rendes kijelzot, ami 1600-as. A kijelzon kivul igazabol belul ugyanazt tudja az Acer 3820TG, csak sokkal konnyebb (1.7 kg a 6 cellassal), es nincs benne DVD.

    Viszont ha nem kell neked 3D jatek, grafika, akkor maradj integralt-nal, pl. Lenovo Thinkpad X201, vagy nezz ebayen hasznalt Thinkpad X200-ast, nagyon jo gepek mind, keptelenseg oket tonkretenni, es kb. 1.3-1.4 kg a sulyuk. Vagy ha nagyobb kijelzo kell vagy DVD, akkor Thinkpad T400, T410.

    Illetve meg titkos tipp a Toshiba R700, ez most jelent meg, 625 font ujonnan, lehet hozza DVD is es csak 1.28 kg / 1.34 kg. Ezzel igy teljesen egyedulallo, es szerintem csajos is!
    http://uk.computers.toshiba-europe.com/innovation/generic/portege-r700-laptops/banner_id/promo/

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák