Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Estilo

    csendes tag

    Sziasztok,

    A következő céllal vennék notit: DJ keverő program futtatás (traktor/virtdj) minél megbízhatóbb módon, de ami a szűk keresztmetszetet jelenti talán, azt szeretném, ha játékok is elfutnának rajta, lehetőség szerint a Diablo köv része is értelmes grafikával. ÁFA nélkül 150-175 körül költenék rá max. Emiatt a megbízhatóságra hivatkozva DJ ismerősök által ajánlott MacBook ugye ki is esik sajna, bar nekem szimpi de azert jelentős árkülönbség van.. Meg azt gondolom, ha ésszel használja az ember a gépet, megbízható az win alatt is. Aki DJ-zéssel foglalkozik talán tud abban segíteni, firewire-es gépre lesz-e szükségem vagy elég az USB a háttértároló komm-ra is?! Vagy úgy már jelentősen megnő a hibaveszély, ha a keverő is és a kulso hdd is USB-re csatlakozik?

    Foleg belteri hasznalat lesz jellemzo, de azert a hosszab akksi ido se lenne rossz (bar tudom, az alabbi tipusok nem errol szolnak. De az ULV procisorozat gondolom a a jatekok teren kevesse jol muzsikal, a 150 koruli arkategoriaban? Vagy?)

    A két típus ami között filozom, elso korben ezek beszerzese realis (de szivesen latok alternativat is, mit ajanlotok)

    MSI GX623-616XHU
    Intel Core 2 Duo P8400 (2.26GHz), 4GB DDR2 15.4" WXGA (1280x800), ATi 4670 512MB DDR3, 500GB (7200rpm, SATA), 2MB Web-cam, WLAN (AGN), Bluetooth, Gbit LAN, DVD-RW Super-Multi, 6 cellás akku (4400mAh), kártyaolvasó, 4.1 speaker, HDMI, eSATA, IEEE1394, Express Card, 2 év pick-up & return garancia
    157k HUF korul

    Acer AS5740G
    15.6" HD 1366*768 LED CB / Core i5 430M (2.26GHz, 3MB cache, 1066MHz, 35W, dual core) / Intel HM55 Chipset / ATI Radeon HD5650 1GB DD3 VRAM, DX11, HDMI / 2*2GB DDR3 / 1x500GB / DVD-RW / 802.11bgn Wi-Fi / 6 cell battery 4400mAh,3,5 óra , 90W AC adapter / CrystalEye webcam (640*480) / numerikus billentyűzet /beépített hangszoró és mikrofon /4USB / 5 in 1 kártyaolvasó/ 2,8 kg / Win7 Home Premium 64bit/ 1 év PNR garancia
    153K HUF körül

    Nem tudom minőségben/megbízhatóságban hogyan viszonyulnak egymashoz. Az ACER ha jol tudom azert regebb ota benne van a noti bizniszben de z MSIrol azt hallottam, hogy ez egy jo modell. Az ACER uj generacios proci/vkarival rendelkezik, (magasabb sebessegu DDR ramok is, DX fejlettebb) ugyanakkor magasabb a fogyasztasa ahogy neztem, mint az MSInek proci teren legalabbis. Teljesítményben pedig nincs szamottevő kulonbseg, ahogy neztem teszteket a ket noti ugyanazt hozza. ACER-ben nincs benne firewire (fenti kerdes tagalalsa utan el tudom donteni kell e egyaltalan). Kijelzo tekinteteben melyik jobb? Hangrendszer szintjen? A masik ami faj az a gari kerdese, az ACER a szokasos 1 évvel szallit, mit gondoltok errol?

    Köszönöm a tanacsokat, havea nice day,
    CT

Aktív témák