Hirdetés

Aktív témák

  • newearp

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lassan megszületett az elhatározás, hogy az asztali gép helyett a mobilisabb és a számomra már sokkal korszerűbb notebook irányába forduljak. A felhasználási terület átlagos vagy irodai lenne, néha megspékelve film (HDMI fontos a FULLHD-s TV miatt), esetleg néha-néha nem a legújabb játék.

    Két variációban gondolkodom a sok-sok comment és tapasztalat összegyűjtése után (a keret valahol 220-230 körül mozog), amelyeket nagyjából egy árban találtam:

    - ASUS UL50VT-XX021V Intel Core 2 Duo SU7300 1,3, Memória 4096 MB DDR3, WIN. 500 GB, nVIDIA GeForce G 210M, 15,6" Color Shine 1366x768 (WXGA), Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, Kártyaolvasó, Kamera, Súly 2,50 kg, Akkumulátor 8 cella, Windows 7-tel szerelve VAGY

    - Dell Studio 1555 Black Chainlink , Windows Vista Home Premium, Intel Core 2 Duo P8600 2,4, mem. 4096 MB DDR2, 500 GB, ATI Mobility Radeon HD4570, kijelző 15,6" TrueLife
    1366x768 (WXGA), Wi-Fi, Firewire, Bluetooth, HDMI, eSATA, Kártyaolvasó, Kamera,
    Akkumulátor 6 cella, 3 év gari

    Fontos ismérv a megbízhatóság, jó minőség. Üzemidő is természetesen, bár tudom, hogy a Dell e tekintetben az elsőtől elmarad, mivel a fenti ASUS - pár hete jött ki - két VGA-val rendelkezik és a tesztek szerint 7-8 vagy akár több órát is könnyen elbír.

    Nagyon várom a javaslatokat, mert ezen a ponton már végleg elakadtam.

    Köszi

Aktív témák