Hirdetés

Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz nf2f #2269 üzenetére

    ''Bár szerintem egy ''1 számmal'' kisebb kijelző (15,4''-os) nem fogyaszt jelentősen kevesebbet''

    A hangsuly a szerintemen van :)

    ''Hosszú'' akkumulátoros idő alatt 1-2 (maximum 3) órát értettem ''
    17''-os DTR-nel mar ez is hosszunak szamit. En inkabb 1 orat mondanek ami normal hasznalat mellett elerheto. (nem szabad hinni a speckokban levo 2-3 orat)

    ''A súly nem számít, mivel lényegében egy táskában elvinném A-ból B-be, majd ott használnám. Tehát minden esetben - akár vonaton is - asztalon használnám''

    Ne vedd sertesnek, de ezt csak azert mondod mert nem volt meg notebookod. A vonatos hasznalat meg haaat...

    ''viszonylag strapabíró, tartós ház (2-3 évet ki kéne bírnia)''
    Ha DTR-t valasztasz, azok nem a tartos hazukrol hiresek, pont azert, mert ezek nem arra vannak kitalalva, hogy hurcolva legyenek. Ez hatvanyozottan igaz ha az arlista aljarol valasztasz...

    Csak az tudom mondani, hogy ennyiert inkabb egy kenyelmesebben hasznalhato, jobb minosegu 15''-os gepet vegyel. (Bar az en velemenyem az, hogy notebook 15''-tol lefele kezdodik)

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Aktív témák