Hirdetés

Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz philoxenia #19978 üzenetére

    Egy fénykép az nem alap semmire, akármelyik acert is lehet úgy használni hogy egy karc se lesz rajta, meg lehet a legjobb IBM et is zéróra amortizálni 2 év alatt. De nekem nem kell hogy bizonygass bármit is :). Láttam tapasztalatam, hogy ugyanolyan használat mellett melyik mit tud és én ez alapján mondtam jó tanácsként, hogy ha valaki notit vesz (pláne pl 200-250k alatti kategóriában) az ilyen acer fujitsukat, de sajnos asus okra is ugyan ezt kell mondjam, kerülje. Ha játszani akar és azért nem elég egy kisebb tudású de komolyabb noti, az vegyen később egy x-boxot magának és a probléma megoldva. Játszhat is meg van egy normális gépe is.

    Jah meg soxor leírtam már régebben, amikor még azt hittem pannonos mobil internetem lesz, hogy amikor bementem a boltjukba és a rendszer felől érdeklődtem (kb 3 éve volt ez) az első kérdése az volt a mókusnnak hogy milyen notebookom van, mert ők már annyit szenvedtek az ilyen olcsó gépekkel hogy inkább nem is ajánlja. Nem is hittem én se hogy ugyan olyan konfiguráció az ugyan olyan kell legyen az ibm ből is meg az acer ből is.... de tény hogy mégsem. Hogy ez azért van mert nem jó azoknak a hűtése és a normálnál magasabb hőmérséklet labilissá teszi azokat a gépeket, vagy mert a jobb márkák jobb rendszerprogramokat telepítenek,frissítenek, vagy mind a kettő nem tudom. De tény hogy egy minőségi márkás konfig stabilabban működik. Én ezt tapasztaltam. Nem fagy le fele annyit sem, a hálózatokkal (vezetékes vagy vezetéknélküli) sokkal jobban kompatibilis, gyengébb jelet is jobban veszik stb. ( arról meg hogy nem recseg ropog, nem melegszik 90 fokra a csuklóm alatt, nem kopik, ha odavered valahova nem lesz egész biztosan valami baja stbstb. inkább ne is beszéljünk)

    De mondom én ezt csak egy jótanácsként írtam, szíve joga mindenkinek arra költeni a pénzét amire neki tetszik. :R

Aktív témák