Hirdetés

Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz Tim82 #18294 üzenetére

    Igen, ezt gondoltam.....mármint, hogy 12,1-ben csak LV és ULV-s gépek vannak. Ezért is írtam az #18275-ös HSZ-ban, hogy 14 alatti legyen. Tudom, hogy 13,3-as gépeket szerelnek TL-es C2-es procival, mivel felvilágosítottál arról, hogy 12,1-es csak gyengébb CPU-val van ezért lemondok erről a méretről, marad a 13,3".
    Kényelmi és elvi okokból nem bontanám meg a házat, még akkor sem, ha nem takarja a RAM foglalatnál matrica a borítást. Vista-t szeretnék a gépen futtatni, mert nálam sokkal stabilabb, mint az XP bármelyik változata. Tavaly augusztus óta fut Vista Business a gépemen, napi több órán át és soha nem volt vele problémám, kivétel az első napokat, amikor nem találtam ezt-azt és nem ismertem ki magam a rendszeren. Egyszer sem fagyott le, csinált hülyeséget. Pár User Error, de azóta ezek a problémák is megoldódtak. Betonstabil rendszer, mondjon mindenki azt amit akar...

    T500:
    MSI alapból kilőve, és amúgy sem szeretnék gyengébb procival gépet.
    A Vostro, amit belinkeltél: EZ KELL NEKEM, köszönöm szépen! Legjobb ajánlat, amit idáig hallottam! Egyetlen szépséghiba a FreeDOS. Árulják ezt a konfigot Win-nel is? A Vostro-k fémházasak? Erősebbek az XPS-nél? EZ a proci erősebb a TL-60-nál? A RAM 667-es vagy 800-as (gondolom, ha "csak" 667-es, akkor se érezném a különbséget a 800-ashoz képest). A VGA nem integrált, de nem is csúcs kategóriás, remek!!! A kijelzője matt vagy tükör? A HDD 5400-as, SATA vagy IDE? Kiénzetre is jobban tetszik az XPS-nél, árban is jó (hiszen még olcsóbb is, mint az XPS). Utánanézek ennek a gépnek, de amennyiben tudnál válaszolni a kérdéseimre, megköszönném....és köszi a tippet, ez tényleg jó ajánlatnak tűnik!

    tuskooo:
    Touchpad számomra elengedhetetlen, nem szeretem a "pöcökegeret". HP 12,1-es normális gépei 400 ezer bruttó körül vannak. Nah ennyit nem szeretnék rá költeni. MSI-t elvi okokból kilövöm. Max egy WIND-et a barátnőmnek, mert (szerintem) jobb, mint az EEE és elfér a táskájában. És igazad van, azt hiszem marad a Vostro, de azért még utánaolvasok, hogy mennyire megbízhatóak, erősek...

    Köszönöm a segítséget!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Aktív témák