Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ateszm

    senior tag

    Szép estét mindenkinek!
    Egy ilyen LG monitor cseréjén gondolkodom!

    1, Mekkora összeget szánnál a monitorra?
    Igazándiból nincs felső határ,de leginkább a legjobb ár-érték arányt venném figyelembe!
    2, Mekkora átmérőre ,felbontásra, Hz-re van szükséged?
    34"UWD hajlított, mert SIM-ezéshez kellene kizárólag, szerintem 144Hz elég lehet!
    3, Melyik panelt részesíted előnybe? (IPS, VA, TN, OLED)
    A fentebb említett LG-t váltaná, képminőség tekintetében azzal elégedett voltam,anno fotókidolgozáshoz vettem, kalibrálva. Így minőségben nem szeretnék visszalépni.
    4, Sík vagy ívelt kialakításban keresed új monitorodat? Ívelt!
    5, Milyen területen lesz használva a monitor? ( Általános , játék, irodai, programozói ,ipar, film és kép készítés, stb-stb) Kizárólag SIM, netezés YT videók.
    6, Milyen videókártyával rendelkezel? Milyen SYNC-re van szükséged?
    Gigabyte 3070 8G,szerintem marad is ez.
    7, Milyen csatlakozási lehetőséged van, milyenre van szükséged az új monitornál? (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Typc-C & Thunderbolt, USB-hub ,KVM switch, jack 3,5mm, stb-stb) DP, és pár USB nem árt.
    8, Fontos számodra a HDR funkció ? Nem feltétel,van 55"Oled 4K
    9. Hagyományos vagy érintőképernyős megoldást keresel? Hagyományos
    10, Ergonómiai kialakításában milyen legyen? Pivot ,Dönthető, forgatható, magasságában állítható?
    Dönthető magasságban állítható jó lenne,forgatható nem fontos annyira.

    Válaszotokat előre is köszönöm!
    Üdvözlettel:ateszm

  • ateszm

    senior tag

    válasz sztivo #136063 üzenetére

    Köszönöm szépen a gyors választ! Viszont most derült ki,hogy lehetőségem lenne igen kedvező áron lenovo monitorhoz jutni. Magyar garos origi,de bolti ár közel feléért. Ismered vagy valaki ismeri ezeket a monitorokat? VA panel mennyire más? Soha nem volt csak ips monitorom. Ebből is leszűkítve a célcsoportra, ezek maradtak lehetőségként.

Új hozzászólás Aktív témák